Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. obsługi klienta w Bistro Hermes / Обслуга клієнта в бістро

LEWIATAN MARKET sp. z o.o.

3 9654 748 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

aleja Jana Pawła II 15

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • продаж страв і напоїв, які доступні в меню

  • дотримання стандартів встановлених в Bistro Hermes

  • обслуговування кавового апарату

  • обслуговування терміналу і каси

  • дотримання чистоти на робочому місці

  • дотримання чистоти на терасі біля Bistro Hermes (в літній період)

  • підтримка позитивного іміджу фірми

  • sprzedaż dań i napojów dostępnych w menu

  • trzymanie się standardów ustalonych w lokalu

  • obsługa ekspresu

  • obsługa terminala płatniczego oraz programu sprzedaży

  • dbanie o czystość sali oraz stanowiska pracy

  • dbanie o czystość ogródka znajdującego się obok lokalu (w sezonie letnim)

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • можливість працювати в суботу та неділю

  • книжечка санепід

  • хороша організація праці

  • польська мова на розмовному рівні

  • dyspozycyjność – praca w weekendy

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • dobra organizacja pracy

  • język polski na poziomie porozumienia

To oferujemy

  • умову злецені, умова о праце

  • працю в молодому і дружньому колективі

  • umowę zlecenia, umowę o pracę

  • pracę w młodym i zgranym zespole

O nas

Libra Serwis Sp. z o.o.

Bistro Hermes

Шукаємо працівника в Bistro Hermes на вакансію: Обслуга клієнта в бістро. Робота по буднях і на вихідних.

Місце роботи: Краків (Kraków), Jana Pawła II 15

Робочий час: повний або неповний робочий день.

Не зволікай, долучися до нашого колективу вже сьогодні і здобувай досвід серед людей, що захоплюються кулінарним мистецтвом!

Зацікавила вакансія? Надсилайте резюме до нас на електронну пошту [email protected] або контакт під номером 665-300-649.

В резюме просимо виразити згоду на обробку персональних даних. Інформуємо, що сконтактуємося лише з вибраними кандидатами.