Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. obsługi klienta

ANODAL Spółka z o.o. Sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

O Aluminium wiemy wszystko...już od 30 lat!

ANODAL to wiodący usługodawca w zakresie anodowania i obróbki mechanicznej aluminium oraz obróbki mechanicznej stali.

Obecnie poszukujemy młodej, ambitnej osoby do pracy przy obsłudze klienta.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów wraz z doradztwem technicznym
  • Planowanie realizacji zleceń
  • Samodzielne sporządzanie ofert oraz wycen
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • Dbanie o terminowość realizacji zleceń
  • Bezpośrednia współpraca z działem produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Wykształcenie średnie/wyższe, mile widziane techniczne
  • Umiejętność przygotowywania ofert
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Obsługa MS Office
  • Język angielski techniczny mile widziany

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie z długim stażem na rynku polskim
  • Udział w rozwijających projektach
  • Umowę o pracę
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Przyjemną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne