Ta oferta pracy jest nieaktualna od 603 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. obsługi klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SOLIDA Spółka Jawna

    Duża firma z kilkuletnim doświadczeniem, działająca na rynku afrykańskim (Angola i Mozambik) – biura w Warszawie:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: A01/17

    Opis stanowiska:

    • Zakup wszelkich towarów w tym materiałów budowlanych oraz wykończeniowych
    • Dbanie o doskonałe relacje z klientami
    • Specyfikowanie i dobór towaru w zależności od oczekiwań końcowego odbiorcy
    • Zarządzanie dokumentacją ofertową i magazynową
    • Pomoc techniczna i doradztwo w ramach ofertowych produktów
    • Korespondencja z klientem
    • Odbiór i przekazywanie materiałów

    Wymagania:

    • Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu CDN XL
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność ustalania priorytetów
    • Umiejętności organizacyjne, umiejętność planowania pracy
    • Dobra pamięć, skrupulatność, punktualność
    • Znajomość rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych (znajomość zagadnień technicznych) – mile widziana
    • Optymizm i pozytywne nastawienie do życia osobistego i zawodowego.

    Oferujemy:

    • Umowę o prace
    • Wszelkie niezbędne narzędzia
    • Ciekawą ambitną i rozwijającą pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"