Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. obsługi magazynu

DROGMOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Godziny pracy:6:00-14:00, 7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wolności 84

Pyrzowice (pow. tarnogórski)

Twój zakres obowiązków

  • wydanie i kompletacja towaru;

  • prowadzenie ewidencji i kontrola stanów magazynowych;

  • przyjmowanie materiału, kontrola jakości;

  • załadunki, rozładunki materiałów i elementów oznakowania drogowego;

  • prace porządkowe w magazynie i na zapleczu magazynowym;

  • drobne naprawy oraz bieżące utrzymanie taboru samochodowego;

  • udział w procesie inwentaryzacji;

  • konserwacja / utrzymanie elektronarzędzi.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B;

  • doświadczenie;

  • odpowiedzialność;

  • dyspozycyjność;

  • dobry stan zdrowia (praca w zmiennych warunkach atmosferycznych).

Mile widziane

  • znajomość programu COMARCH;

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

To oferujemy

  • samodzielną i interesującą pracę w renomowanej firmie;

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności oraz zaangażowania - od 4300zł – ustalane zawsze indywidualnie w trakcie rozmowy z kandydatem.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • bilety na basen

Firma DROGMOL Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Pyrzowicach działa w branży oznakowania dróg od ponad trzydziestu lat.

W związku z ciągłym rozwojem naszej spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. obsługi magazynu.

Przewiń do profilu firmy