Oferta pracy

Pracownik ds. obsługi pacjenta (k/m)

Voxel S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Voxel S. A. - lider na rynku diagnostyki obrazowej w Polsce, oferujący kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawną obsługę pacjentów, w tym:

  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem,
  • rejestracja telefoniczna w systemie teleinformatycznym,
  • obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni,
  • przygotowywanie dokumentacji pacjentów,
  • obsługa systemu informatycznego – wprowadzanie danych,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz Pracowni.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy,
  • biegła obsługa komputera,
  • dyspozycyjność i cierpliwość,
  • umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych (rozmowa z trudnym pacjentem),
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w ambitnym zespole – w firmie o wiodącej pozycji rynkowej,
  • możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV poprzez przycisk aplikowania.

Jeśli zgadza się Pani/Pan, żeby dane zostały przez nas zachowane na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o wpisanie klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) („RODO”) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV lub liście motywacyjnym* przez VOXEL Spółkę Akcyjną z siedzibą w Krakowie przy ul. Wielickiej 265, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

dla jednorazowej rekrutacji prosimy o wpisanie:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) („RODO”) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV lub liście motywacyjnym* przez VOXEL Spółkę Akcyjną z siedzibą w Krakowie przy ul. Wielickiej 265, dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Brak umieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w CV spowoduje, że nie będziemy upoważnieni do przetwarzania Pani/Pana danych w celach rekrutacji. Tym samym będziemy zmuszeni do zniszczenia Pani/Pana danych osobowych, co będzie wiązało się z tym, że nie będzie Pani/Pan uczestniczył w procesie rekrutacyjnym.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy