Logo Pracuj.pl

Pracownik ds. Obsługi Pacjenta

VOXEL S.A.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem,
  • rejestracja telefoniczna w systemie teleinformatycznym,
  • obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni,
  • przygotowywanie dokumentacji pacjentów,
  • obsługa systemu informatycznego – wprowadzanie danych,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz Pracowni.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy,
  • biegła obsługa komputera,
  • dyspozycyjność i cierpliwość,
  • umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych (rozmowa z trudnym pacjentem),
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w ambitnym zespole – w firmie o wiodącej pozycji rynkowej,
  • możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV poprzez przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Voxel S. A. - lider na rynku diagnostyki obrazowej w Polsce, oferujący kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie.

Pracownik ds. Obsługi Pacjenta, Katowice