Ta oferta pracy jest nieaktualna od 633 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. obsługi rynków francuskojęzycznych

  • Wrocław, Oleśnica, Byków (pow. wrocławski), Mirków (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy jednym z wiodących importerów i dystrybutorów gadżetów reklamowych w Europie.

    Miejsce pracy: Wrocław, Oleśnica, Byków (pow. wrocławski), Mirków (pow. wrocławski)
    Region: dolnośląskie

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż gadżetów promocyjnych na rynki francuskojęzyczne (doradzanie klientom w zakresie elektronicznych gadżetów reklamowych, negocjacje cen oraz przeprowadzanie całego procesu sprzedaży produktu)
    • Promowanie oferty handlowej: udział w targach krajowych i zagranicznych (Dusseldorf, Lyon, Paryż), współredagowanie strony internetowej, jak również promocji mailowych oraz katalogów produktowych
    • Profesjonalna obsługa klienta francuskojęzycznego (telefoniczna oraz mailowa)
    • Zarządzanie procesem zamówień (przyjmowanie zamówień, wprowadzenie zamówień do systemu, czuwanie nad statusem zamówień itd.)
    • Zapewnianie terminowej i prawidłowej realizacji zamówień
    • Współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka francuskiego – warunek konieczny
    • Wykształcenie średnie/wyższe
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Komunikatywność
    • Wysoka kultura osobista
    • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana
    • Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełny etat w godzinach 8-16 (dla studentów oferujemy np. 4/5 etatu lub inny wymiar pracy – kwestia do uzgodnienia)
    • Samodzielne stanowisko pracy wraz ze sprzętem biurowym
    • Fajną atmosferę w młodym zespole
    • Stabilne i stałe zatrudnienie
    • Interesującą pracę tylko z klientem niemieckojęzycznym
    • Możliwość nauki, zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku biznesowym
    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
    • Wsparcie merytoryczne, szkolenie wprowadzające
    • Możliwość skorzystania z programu MultiSport oraz pakietu LuxMed

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.