Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. obsługi sklepu internetowego

KONRAD OZIĘBŁO "AUTO-CENTRUM" FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA CCS S&K OZIĘBŁOO firmie

2 8005 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Kościuszki 15
    Koszyce (pow. proszowicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

KONRAD OZIĘBŁO "AUTO-CENTRUM" FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA CCS S&K OZIĘBŁO

Kościuszki 15

Koszyce (pow. proszowicki)

Firma Auto centrum Oziębło działa na rynku od 2004 roku. W 2021 planujemy rozpocząć sprzedaż w internecie.

Nasz program jest typowym i kompletnie kompatybilnym narzędziem do obsługi magazynu, sprzedaży stacjonarnej a także do kompleksowej obsługi sklepu internetowego czy aukcji.  Nasze działania są przemyślane i zaplanowane. Nie chcemy nic budować na wczoraj, a także nie chcemy wyprzedzać bądź ścigać się z całym światem. Chcemy zbudować narzędzie, które pomoże  nam zaznaczyć naszą obecność w internecie.

Kolejna gałąź naszej działalności jest ściśle związana z tym czym zajmujemy się od prawie 20 lat.

Program to F2000 Firmy Asco

Opis stanowiska:

  • Praca przy module magazynowo-sprzedażowym.
  • Obsługa sklepu internetowego

Wymagania:

  • Kompetencje; kompetentność w dziedzinie obsługi bazy przy sprzedaży internetowej.

Oferta:

  • Nasza firma, nasz zespól, nasze doświadczenie, nasza wiedza zmusza nas do rozwoju.

Czy będzie to krok w przód zależy tylko od nas.

Ogłoszenie archiwalne