Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. obsługi sklepu internetowego

GSQ BRANDS sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • administracja sklepu internetowego

  • obsługa magazynu (przyjmowanie i wysyłanie towaru)

  • wystawianie faktur, komunikacja z klientem, realizacja zamówień itd.

  • przyjmowanie towaru na magazyn

  • dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie

  • praca magazyniera

Nasze wymagania

  • komunikatywność, lojalność, zaangażowanie, uczciwość

  • znajomość pracy z komputerem (MS OFFICE, e-mail itp.) ERP

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie + bonus ze sprzedaży

  • możliwość awansu w zależności od rozwoju działalności i sprzedaży

O nas

GOD SAVE QUEENS was founded in 2014. We are luxury lingerie brand based in Poland, and our products are designed and finished manually here. Our unique take on lingerie has made waves in the fashion world. Moving forward, God Save Queens is also exploring the fine line between lingerie and outerwear in our new ready to wear collections.

Having worked in the fashion industry for 7 years, We are constantly developing our brand in the fashion industry.