Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. obsługi sklepu internetowego

WOLW-POL SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma zajmująca się dystrybucją odzieży luksusowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja zamówień,
  • obsługa zwrotów i reklamacji,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientem,
  • pakowanie zamówień.

Oczekiwania:

  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • znajomość marek High-Fashion.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do soboty (40h tyg.)
  • system dwuzmianowy,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • możliwość rozwoju.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne