Pracownik ds. Obsługi sklepu internetowego - zdalna obsługa klienta

AXXO.PLO firmie

3 000‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Opoczyńska 24
    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

AXXO.PL

Opoczyńska 24

Tomaszów Mazowiecki

Axxo.pl, importer sprzętu sportowego i fitness, dystrybutor marek Axxo Poland, Spirit Fitness, Xterra Fitness i Samtek - poszukuje pracownika(-czki) Działu Obsługi Sklepu Internetowego i Obsługi Klienta w Tomaszowie Mazowieckim.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów sklepu internetowego: kontakt telefoniczny, e-mail i przez media społecznościowe - doradzanie klientom, odpowiadanie na pytania, przyjmowanie reklamacji;
  • współpraca z działem logistyki: przygotowywanie listów przewozowych,
  • współpraca z działem serwisu: przyjmowanie i przekazywanie zleceń serwisowych,
  • obsługa sklepu internetowego: dodawanie opisów produktów i ich zdjęć, elektroniczna kontrola stanów magazynowych;
  • obsługa social media firmy

Szukamy pracowitej osoby, która chce się rozwijać, uczyć i wniesie do zespołu pozytywną energię. Zainteresowanej sportem, fitnessem, zdrowym trybem życia, ale także zarządzaniem, marketingiem i sprawnym działaniem firmy.

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy – część pracy jest zdalna (telefon, internet)
  • zadaniowość
  • skrupulatność, przywiązywanie uwagi do detali
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • obsługa komputera: Word, Excel, szybkie pisanie
  • bardzo dobra maniera telefoniczna
  • dobry poziom sprawności fizycznej
  • chęć nauki

Atuty dodatkowe:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obróbki zdjęć i filmów

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji
  • możliwość nauki zarządzania firmą
  • stałe zatrudnienie
  • wynagrodzenie 3000 - 6000 zł brutto

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy