Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. obsługi wydarzeń sportowych

ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA TURYSTYKA WYDARZENIA sp. z o.o.

  • Władysława Szafera 3/5, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Władysława Szafera 3/5

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Do naszego zespołu w hali Netto Arena poszukujemy osoby, której zadaniem będzie:

• pozyskiwanie i obsługa wydarzeń organizowanych w hali ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń sportowych;

• poznanie potrzeb klientów oraz pomoc w realizacji ich projektu;

• obsługa klubów sportowych działających w hali:

- współpraca w układaniu grafików treningów i meczów,

- zapewnienie warunków niezbędnych do przeprowadzenia wydarzeń sportowych i treningów,

- realizacja zawartych umów;

• współpraca z zespołem w realizacji zadań;

• obsługa biura, przygotowanie umów oraz ich rozliczenie we współpracy z działem finansowym;

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, wyzwania, jesteś kreatywny/a, ambitny/a i nie boisz się nowych wyzwań - to właśnie Ciebie szukamy!

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,

  • pozytywne nastawienie i orientacja na potrzeby pracowników, przełożonych i klienta,

  • bardzo dobra organizacja pracy i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań,

  • pomysłowość, kreatywność, chęć szukania nowych rozwiązań,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego i terminowego działania,

  • łatwość komunikowania się z innymi,

  • umiejętność redagowania pism urzędowych,

  • znajomość języka angielskiego,

  • swobodne poruszanie się w środowisku Office, zwłaszcza w Excel;

Mile widziane

  • znajomość niemieckiego w mowie i piśmie,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • pracę ciekawą i pełną wyzwań,

  • perspektywę rozwoju zawodowego,

  • stabilność zatrudnienia,

  • elastyczny harmonogram pracy,

  • umowę o pracę (na okres próbny, a później na czas określony i w perspektywie na czas nieokreślony).

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia jedynie na wybrane CV.

O nas

Hala Widowiskowo-Sportowa Netto Arena to miejsce, w którym organizowane są największe wydarzenia sportowe, koncerty, festiwale, konferencje i wystawy w Szczecinie. Jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Od stycznia 2022 roku operatorem hali Netto Arena jest spółka miejska Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.