Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. obsługi zamówień

  • Brodnica Górna (pow. kartuski), Kartuzy, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kartuzy (okolice), Brodnica Górna (pow. kartuski)

    Opis stanowiska:

    • składanie zamówień u dostawców krajowych i zagranicznych,
    • ustalanie terminów dostaw,
    • kontrola realizacji zamówień i dostaw,
    • weryfikacja faktur pod kątem zgodności z zamówieniem,
    • ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie bieżących potrzeb materiałowych,
    • prowadzenie rozmów, negocjacji oraz optymalizacja warunków zakupu,
    • utrzymywanie kontaktów z dostawcami,
    • tworzenie zestawień w Excelu,
    • wprowadzanie zamówień do systemu informatycznego
    • wyszukiwanie dostawców, produktów, nowych dróg pozyskania produktu w celu zwiększenia oferty firmy,
    • uzupełnianie baz danych, opracowywanie analiz i raportów handlowych,
    • przygotowanie i archiwizacja dokumentacji związanej z procesami zakupowymi,
    • koordynowanie transportem

    Wymagania:

    • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie wyższe (ekonomiczne/inżynierskie),
    • doświadczenie w kontaktach z dostawcami oraz w negocjowaniu umów,
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B,
    • skrupulatność, dokładność,
    • dyspozycyjność,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • obowiązkowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • stabilność i atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • umowę o pracę,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    KONTAKT: 723-400-710