Logo Pracuj.pl

Pracownik ds. Operacji Lotniczej - 1/2 etatu

UPSO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o poprawną realizację operacji lotniczej importowej, eksportowej
  • Nadzorowanie pracy podwykonawców w zakresie zapewnienia przestrzegania wszystkich obowiązujących procedur Operacji Lotniczej oraz Operacji Magazynowej UPS
  • Dbanie o bezpieczeństwo przesyłek importowych, eksportowych oraz transportu
  • Współpraca z załogą przewoźników lotniczych
  • Współpraca z władzami Portów Lotniczych Gdańsk - Rębiechowo w zakresie bieżącej obsługi statków powietrznych
  • Dbanie o rzetelność i terminowość wprowadzanych danych do systemów informatycznych Operacji Lotniczej UPS
  • Raportowanie o stanie operacji lotniczej przed, w trakcie i po zakończonej operacji w ustalony w Dziale sposób

Nasze wymagania

  • Praca na Lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku
  • Praca w godzinach 7:00-11:00 oraz 17:00-21:00 - wg grafiku (godzinny poranne średnio raz 1 tydzień w miesiącu)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność i systematyczność w realizacji powierzonych zadań
  • Umięjętności analityczne
  • Bardzo dobre radzenie sobie ze stresem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w grupie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport/kino)
  • Realne możliwości rozwoju i awansu (wprowadzona polityka promocji wewnętrznej)
  • Pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników

Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

UPS Polska Sp. Z o.o. oferuje pracę na stanowisku:

Pracownik ds. Operacji Lotniczej

wymiar etatu 1/2

praca w godzinach: 07:00-11:00: 17:00-21:00 zmianowo - wg grafiku

miejsce pracy: Gdańsk - Lotnisko

Pracownik ds. Operacji Lotniczej - 1/2 etatu, Gdańsk