Oferta pracy

Pracownik ds. Operacji Lotniczej

UPS PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

UPS Polska

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Gdańsk

UPS Polska Sp. z o.o. oferuje pracę na stanowisku:

wymiar etatu 1/2
praca zmianowa w godzinach: 05.30-09.30; 18:00-22:00
miejsce pracy: Gdańsk - Lotnisko

Główne zadania:

  • Dbanie o poprawną realizację operacji lotniczej importowej, eksportowej, tranzytowej
  • Nadzorowanie pracy podwykonawców w zakresie zapewnienia przestrzegania wszystkich obowiązujących procedur Operacji Lotniczej oraz Operacji Magazynowej UPS
  • Dbanie o bezpieczeństwo przesyłek importowych, eksportowych oraz transportu
  • Współpraca z załogą przewoźników lotniczych
  • Współpraca z władzami Portów Lotniczych Gdańsk - Rębiechowo w zakresie bieżącej obsługi statków powietrznych
  • Dbanie o rzetelność i terminowość wprowadzanych danych do systemów informatycznych Operacji Lotniczej UPS
  • Raportowanie o stanie operacji lotniczej przed, w trakcie i po zakończonej operacji w ustalony w Dziale sposób

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność i systematyczność w realizacji powierzonych zadań
  • Umięjętności analityczne
  • Bardzo dobre radzenie sobie ze stresem
  • Elastyczność, gotowość do pracy rownież w święta
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport/kino)
  • Realne możliwości rozwoju i awansu (wprowadzona polityka promocji wewnętrznej)
  • Pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę
Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym numerem referencyjnym

UPS Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Prądzyńskiego 1/3, 01-222 Warszawa, wpisana do rajowego Rejestru Sądowego – rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000036680, wysokość kapitału zakładowego: 5 027 000,00 zł. REGON 01077128.

© 2020 United Parcel Service of America, Inc.  UPS and the UPS brandmark are trademarks of United Parcel Service of America, Inc.  All rights reserved.

Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy