Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Operacyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy najstarszą i największą instytucją w Polsce oferującą Hipotekę Odwróconą.
    Już 10. rok pomagamy polskim Seniorom poprawić ich sytuację finansową dzięki wypłacanej rencie dożywotniej. Prowadzimy działalność w największych miastach Polski.
    Od listopada 2012 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska pracy:

    • uzyskiwanie w imieniu naszych klientów dokumentów niezbędnych do podpisania aktu notarialnego m.in.:
      • zaświadczeń o niezaleganiu z opłatami: z Urzędu Skarbowego, ZUS-u, spółdzielni lub wspólnoty
      • zaświadczeń z ewidencji ludności
      • zaświadczeń z Krajowego Rejestru Długów itp.
    • wstępna weryfikacja dokumentów wewnętrznych Spółki, urzędowych, operatów szacunkowych itp.
    • przygotowywanie prognoz rent dożywotnich, na podstawie samodzielnej wyceny wartości nieruchomości
    • sprzedaż nieruchomości znajdujących się w portfelu Spółki

    Wymagania:

    • dobra znajomość rynku nieruchomości
    • znajomość specyfiki pracy z urzędami: US, ZUS, Urząd Miasta itp.
    • gotowość do częstego podróżowania
    • gotowość do częstego osobistego załatwiania spraw w różnego rodzaju urzędach
    • wykształcenie wyższe, mile widziane studia podyplomowe z zakresu obrotu nieruchomościami
    • czynne prawo jazdy kat. B - konieczne
    • biegłość w znajdowaniu informacji w Internecie
    • znajomość programów Word, Excel, Outlook
    • duża samodzielność, samodyscyplina i dokładność
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętność pracy w zespole

    My z naszej strony oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą
    • narzędzia niezbędne do pracy – samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

    Aplikację proszę wysyłać poprzez przycisk APLIKUJ:

    Prosimy o podanie wysokości oczekiwanego wynagrodzenia brutto.
    Uwaga: aplikacje, które nie będą zawierały tej informacji nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.