Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. opisywania pojazdów ciężarowych, naczep i busów

  • Holandia
  • Asystent
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracownik ds. opisywania
    pojazdów ciężarowych, naczep i busów

    Obowiązki:

    • Opis zakupionych pojazdów
    • Opis techniczny i opis wyposażenia
    • Opis specyfikacji technicznej danego pojazdu
    • Kontrola wizualna
    • Fotografowanie pojazdu
    • Jazda próbna pojazdem po placu

    Wymagania:

    • Prawo Jazdy
    • Obsługa komputera
    • Biegła znajomość języka : ENG/DE
    • Gotowość do pracy w systemie 4x1 (4tyg pracy w NL/DE + 1 Tydz pobyt w PL)
    • Uczciwość i rzetelność
    • Wysoka kultura osobista
    • Precyzja
    • Sumienność

    Oferujemy:

    • Stałą pracę
    • Wysokie zarobki
    • Darmowe zakwaterowanie na wysokim poziomie
    • Darmowe wyżywienie/obiady
    • Darmowe korzystanie z auta służbowego
    • Pełna opieka medyczna
    • Szkolenia
    • Co 4 tygodnie możliwość wyjazdu na 1 tydzień do Polski

    Osoby zainteresowane powinny wysyłać swoje Cv za pomocą przycisku Aplikuj.