Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. osobowych w Dziale Kadr

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

  • Rybacka 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rybacka 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • ustalanie uprawnień do urlopów wypoczynkowych, przygotowanie planów urlopowych i bieżąca ich realizacja

  • ewidencjonowanie udzielonych zwolnień od pracy i innych okresów usprawiedliwionej i nieusprawiedliwionej nieobecności w pracy

  • prowadzenie spraw pracowników i ich rodzin w zakresie przysługujących im zasiłków z ubezpieczenia społecznego

  • sporządzanie informacji o nieobecnościach pracowników dla potrzeb: rozliczania godzin dydaktycznych, rozliczania wynagrodzeń, korzystania ze świadczeń socjalnych

  • prowadzenie spraw związanych z badaniami wstępnymi, kontrolnymi i okresowymi

  • prowadzenie spraw związanych z nawiązaniem, rozwiązaniem oraz wygaśnięciem stosunku pracy

  • prowadzenie spraw dotyczących zmian na stanowiskach pracy, przedłużania zatrudnienia okresowego, przenoszenia do innych jednostek, zmiany stanowiska i wynagrodzenia oraz awansów przy zachowaniu procedur zgodnych z aktualnymi wymogami prawnymi

  • prowadzenie bieżącej ewidencji stanu zatrudnienia i fluktuacji w układzie liczbowym i imiennym

  • obsługa programu Płatnik

  • prowadzenie sprawozdawczości dotyczącej stanów zatrudnienia w tym: sporządzanie zestawień, analiz, raportów na potrzeby Uczelni, MNiSW, Ministerstwa Zdrowia, GUS, itp. obsługa portalu sprawozdawczego GUS i MZ

  • obsługa systemu Pol-on w części dotyczącej bieżącej aktualizacji bazy danych nauczycieli akademickich

  • przygotowywanie projektów pism, wykazów oraz zestawień i informacji z zakresu powierzonych obowiązków oraz współpraca przy opracowaniu materiałów zbiorczych w części dotyczącej spraw osobowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane: prawo, ekonomia, zarządzanie

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • biegła obsługa pakietu MS Office, doświadczenie na podobnym stanowisku pracy minimum 2 lata

Mile widziane

  • znajomość przepisów prawa pracy

  • zdolności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne

  • mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Simple oraz Płatnik

Wymagane dokumenty:

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać drogą elektroniczną z dopiskiem „Nr oferty 18/2021 pracownik ds. osobowych w Dziale Kadr” za pomocą przycisku aplikowania lub w zaklejonej kopercie na adres:

Dział Kadr

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin,

z dopiskiem: „Nr oferty 25/2021 pracownik ds. osobowych w Dziale Kadr”

Termin składania ofert: do dnia 30.07.2021 roku.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.