Oferta pracy

Pracownik ds. Personalnych

Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o.

  • Sędziszów Małopolski

    Sędziszów Małopolski, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w realizacji procesów rekrutacyjnych,

  • współpraca w zespołem odpowiedzialnym za rekrutację,

  • współpraca w zakresie badania potrzeb rekrutacyjnych,

  • prowadzenie spotkań rekrutacyjnych w ramach rekrutacji zewnętrznych i wewnętrznych,

  • komunikacja z kandydatami, weryfikacja i selekcja CVs,

  • sporządzanie i aktualizacja ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku,

  • tworzenie raportów oraz zestawień z prowadzonych projektów rekrutacyjnych,

  • wsparcie w zadaniach związanych z administracją personalną,

  • inne zadania zlecone przez Przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • umiejętność nawiązywania relacji,

  • doświadczenie w pracy o zbliżonym zakresie zadań,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • swobodne korzystanie z oprogramowania pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint),

  • dobra znajomość prawa pracy,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • terminowość i rzetelność w realizacji zadań,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w firmie z sektora lotniczego

  • bardzo dobre warunki pracy

  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie posiłków w stołówce)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie posiłków w stołówce pracowniczej

Safran Transmission Systems Poland jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy SAFRAN

w dziedzinie zaawansowanych technologii.

Zajmujemy się produkcją komponentów do silników lotniczych.

Przewiń do profilu firmy