Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. płac

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ogłasza nabór na stanowisko:
    Pracownik ds. płac
    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania i obowiązki:

    • Zgłaszanie do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych osób zatrudnionych w ramach umów cywilno-prawnych.
    • Zgłaszanie do ubezpieczeń zdrowotnych studentów i doktorantów oraz wystawianie zaświadczeń potwierdzających zgłoszenie do ubezpieczenia.
    • Wyrejestrowywanie z ubezpieczeń.
    • Miesięczne rozliczanie składek na ubezpieczenie społeczne, zdrowotne i fundusz pracy za osoby zatrudnione w Uczelni oraz osoby zatrudnione w ramach umów cywilnoprawnych.
    • Przygotowywanie korekt wynagrodzeń do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    • Przygotowywanie Deklaracji ZUS IWA i poleceń przelewów składek na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne i fundusz pracy
    • Przyjmowanie korespondencji z ZUS-u ( oraz przygotowywanie odpowiedzi )
    • Przygotowywanie i przekazywanie dokumentów do Archiwum Uczelni oraz spisu dokumentacji niearchiwalnej przeznaczonej do zniszczenia w ramach działalności Działu

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie ekonomiczne, mile widziane wyższe ekonomiczne,
    • min. 4 lata (przy wykształceniu średnim) doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą płacową,
    • znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa pracy,
    • biegła znajomość programu Płatnik oraz programów z pakietu MS Office,
    • analityczne myślenie i dobra organizacja czasu pracy,
    • skrupulatność i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętność opracowywania sprawozdań i raportów.

    Oferujemy

    Umowę
    o pracę
    13-stą
    pensję
    Dofinansowanie wypoczynku
    letniego
    Kartę
    Multisport
    Udział w programie rozwoju zawodowego
    w ramach spersonalizowanych kursów i szkoleń
    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku do dnia 20.07.2018

    Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom. Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych pozyskanych podczas procesu rekrutacji, jest Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
    W rezultacie wprowadzenia Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych w krajach Unii Europejskiej w dniu 25.05.2018, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną HR Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Klauzula dostępna jest tutaj.

    Prosimy o dopisanie w CV następujących  oświadczeń i jednocześnie informujemy, iż oferty bez w/w oświadczeń nie będą rozpatrywane.

    „Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną HR Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu”

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Powyższa zgoda obejmuje wszystkie dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie CV, liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.”

    Opcjonalnie, prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli – w przypadku, jeżeli Pan/Pani jest zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w okresie 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji wraz z wyrażoną w tym zakresie zgodą.”