Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. planowania procesów produkcyjnych

MAN Trucks Sp. z o.o.O firmie

MAN Trucks Sp. z o.o.

Doktora Rudolfa Diesla 1

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych produktów oraz rozwiązań technicznych do procesu produkcyjnego

  • Koordynacja i wdrażanie koncernowych strategii w zakresie produkcji

  • Ścisła współpraca w międzynarodowym środowisku celem wdrożenia nowych projektów

  • Rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych w procesie seryjnym (kontakt z działem konstrukcji)

  • Sporządzanie planów pracy, analiza i wdrożenie nowych części

  • Planowanie i projektowanie efektywnych procesów produkcyjnych zgodnie z zasadami Lean Manufacturing z uwzględnieniem wymagań ekonomii i ergonomii

  • Projektowanie i pozyskiwanie urządzeń oraz środków technicznych na potrzeby montażu

  • Specyfikowanie oprzyrządowania oraz przeprowadzanie prób technologicznych

  • Współpraca z dostawcami (odbiór maszyn i urządzeń)

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej, rysunkowej obszarów pracy zakładu

  • Dokonywanie zmian do istniejących rozwiązań w celu poprawy ich wydajności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (technolog, planista procesów montażowych lub logistycznych

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Praktyczna znajomość metod oraz narzędzi Lean Manufacturing

  • Biegła obsługa pakietu MS Office

  • Biegła obsługa programu AutoCad

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, odpowiedzialność

  • Obiektywność oraz umiejętność analitycznego myślenia

  • Rozwinięte kompetencje w obszarze prezentacji i moderacji

  • Umiejętność pracy w grupie, otwartość na zmiany

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet sportowy

MAN Truck & Bus to jeden z wiodących europejskich producentów pojazdów użytkowych i dostawców rozwiązań transportowych. Portfolio produktów obejmuje samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki diesla i gazowe oraz usługi związane z transportem osób i towarów. MAN Truck & Bus jest częścią TRATON GROUP i zatrudnia ponad 36 000 pracowników na całym świecie.

Każdego dnia chcemy pokonywać ograniczenia i ciągle ulepszać nasze wiodące produkty. Szacunek, praca zespołowa, dążenie do celu, orientacja na klienta i uczciwość - oto nasze wartości korporacyjne, którymi kierujemy się w firmie MAN.

MAN Trucks Sp. z o.o. to jeden z najnowocześniejszych zakładów sieci produkcyjnej koncernu MAN, zlokalizowany w Niepołomicach/ k. Krakowa.

Przewiń do profilu firmy