Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. prefabrykacji akumulatorów - elektryk

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o., polska firma na rynku zasilania gwarantowanego, sterowania napędami oraz odnawialnych źródeł energii. Firma  CES Sp. z o.o. regularnie wprowadza na rynek nowoczesne urządzenia, zapewnia fachową i kompleksową obsługę swoim klientom, wykonując projekty, dostarczając, montując i uruchamiając urządzenia, sprawuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, rekrutuje na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    OPIS STANOWISKA

    • gospodarka zasobami magazynu akumulatorów,
    • przyjmowanie i wydawanie przesyłek akumulatorowych,
    • sprawdzanie i testowanie akumulatorów,
    • formatowanie stosów baterii,
    • współpraca z działem magazynowym i serwisowym,
    • raportowanie o stanie akumulatorów.

    WYMAGANIA

    • minimum wykształcenie  zawodowe techniczne,
    • mile widziane doświadczenie w gospodarowaniu zasobami magazynowymi,
    • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
    • dobra kondycja zdrowotna,
    • znajomość obsługi komputera.

    OCZEKIWANIA

    • dobra organizacja pracy,
    • orientacja na realizację powierzonych zadań,
    • zdolności manualne,
    • terminowość rzetelność, dyspozycyjność, umiejętność samodzielnej pracy,
    • zamieszkanie w Krakowie lub okolicach.

    OFERUJEMY

    • umowę o pracę z przejrzystym systemem wynagradzania,
    • możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia,
    • dostęp do najnowszych technologii,
    • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
    • pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Na aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Elektroniki Stosowanej moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2014, poz. 1182 z późn. zm.), na potrzeby uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym prowadzonym dla CES Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik ds. prefabrykacji akumulatorów - elektryk.