Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. procesowania wniosków o kredyty hipoteczne

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Finance Care Sp. z o.o. to spółka specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Czynnie działamy na rynku od 1999 r., a wśród naszych Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.

    W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym we współpracy z jednym z Banków w Polsce, poszukujemy osoby do wykonywania czynności procesowania wniosków o kredyt hipoteczny
    Miejsce pracy: Lublin
    PDPW/LU/10/2017

    Zadania:

    -         Procesowanie wniosków o kredyty hipoteczne pozyskane przez pośredników sieciowych do uzyskania decyzji wstępnej, zlecenie wycen.

    -         Weryfikacja kompletności i prawidłowości przygotowanych i przesłanych dokumentów

    -         Wprowadzanie danych do systemów.

    Wymagania:

    -         Podstawowa znajomość zasad funkcjonowania produktów depozytowych dla firm, mile widziana znajomość oferty produktowej Banku,

    -         Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów MS Office,

    -         Umiejętność efektywnego działania, otwartość na zmiany, elastyczność,

    -         Dokładność i sumienność, zdolność organizacji własnego czasu pracy,

    -         Wysoka kultura osobista,

    -         Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

    -         Mile widziane doświadczenie w sektorze bankowości.

    Oferujemy:

    -         Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

    -         Szkolenie wdrażające,

    -         Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    -         Podnoszenie własnych kwalifikacji,

    -         Przyjazną atmosferę, pracę w zgranym i przyjaznym zespole,

    -         Dofinansowanie do benefitów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.