Pracownik ds. procesowania wniosków o kredyty hipoteczne

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-10-04
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2017-11-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Finance Care Sp. z o.o. to spółka specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Czynnie działamy na rynku od 1999 r., a wśród naszych Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.

W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym we współpracy z jednym z Banków w Polsce, poszukujemy osoby do wykonywania czynności procesowania wniosków o kredyt hipoteczny
Miejsce pracy: Lublin
PDPW/LU/10/2017

Zadania:

-         Procesowanie wniosków o kredyty hipoteczne pozyskane przez pośredników sieciowych do uzyskania decyzji wstępnej, zlecenie wycen.

-         Weryfikacja kompletności i prawidłowości przygotowanych i przesłanych dokumentów

-         Wprowadzanie danych do systemów.

Wymagania:

-         Podstawowa znajomość zasad funkcjonowania produktów depozytowych dla firm, mile widziana znajomość oferty produktowej Banku,

-         Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów MS Office,

-         Umiejętność efektywnego działania, otwartość na zmiany, elastyczność,

-         Dokładność i sumienność, zdolność organizacji własnego czasu pracy,

-         Wysoka kultura osobista,

-         Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

-         Mile widziane doświadczenie w sektorze bankowości.

Oferujemy:

-         Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

-         Szkolenie wdrażające,

-         Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-         Podnoszenie własnych kwalifikacji,

-         Przyjazną atmosferę, pracę w zgranym i przyjaznym zespole,

-         Dofinansowanie do benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się