Pracownik Ds. Przetargów i Obsługi Klienta Detalicznego w Dziale Stomatologii

Salus International Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert przetargowych pod względem formalno-prawnym
  • Zabezpieczenie ofert wymaganą kwotą wadium - współpraca z firmami ubezpieczeniowymi, bankiem i kasą
  • Wysyłka dokumentów przetargowych - odpowiedzialność za wysłanie oferty przetargowej,dopilnowanie jej dotarcia na czas
  • Współpraca z firmą spedycyjną i działem logistyki
  • Sprzedaż produktów stomatologicznych do klienta detalicznego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne i ekonomiczne
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel i pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i logicznego myślenia
  • Dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość branży stomatologicznej
  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń zawodowych oraz rozwój własnych kompetencji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne
  • Multipakiet sportowy

Czekamy na Ciebie – dołącz do nas!

Salus International Sp. z o.o.

Salus International Sp. z o.o. istnieje od 1991 r.

Jest jedną z liczących się hurtowni farmaceutycznych na rynku polskim.

Cenimy ludzi ambitnych, uparcie dążących do celu, którzy z pasją podchodzą do życia i pracy.

Czekamy na Ciebie – dołącz do nas

Pracownik Ds. Przetargów i Obsługi Klienta Detalicznego w Dziale Stomatologii, Katowice