Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. przygotowania inwestycji – Kosztorysant robót budowlanych z językiem niemieckim

PLW Holding GmbHO firmie

  • Hamburg, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej i przetargowej

  • Tworzenie przedmiarów i kosztorysów robót

  • Pozyskiwanie ofert na materiały i usługi podwykonawcze

  • Prowadzenie korespondencji i uzgodnień

  • Udział w procesie planowania inwestycji

  • Tworzenie specyfikacji technicznej robót budowlanych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Dobra znajomość rysunku technicznego i wyobraźnia przestrzenna (wymóg konieczny)

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym kontakt z klientem (wymóg konieczny)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość programów do kosztorysowania oraz kreślarskich

  • Zdolności analityczne

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na budowie (ze znajomością technologii realizacji robót budowlanych)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę na niemieckich warunkach

  • Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość zdobycia różnorodnych doświadczeń i rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

O nas

Firma PLW Holding GmbH jest stabilną firmą wykonującą elewacje budynków, która może pochwalić się 18-letnią egzystencją na rynku niemieckim. Na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych inwestycji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.