Logo Pracuj.pl

Pracownik ds. Przyjęcia Dostaw

RTV EURO AGDO firmie

  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jako Pracownik ds. Przyjęcia Dostaw jesteś odpowiedzialny za przyjęcie dostawy do sklepu pod względem jakościowym i ilościowym. Do Twoich zadań należy odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie sklepowym lub przygotowywanie ich do wystawienia na ekspozycję. Dbasz o porządek w miejscu pracy oraz bezpieczeństwo powierzonego towaru. Prowadzisz dokumentację magazynową i bierzesz udział w cyklicznych inwentaryzacjach. Tworzysz firmę będącą liderem w swojej branży!

Nasze wymagania

  • jesteś skrupulatny i sumienny,
  • potrafisz organizować sobie pracę,
  • chętnie się uczysz i jesteś gotowy dzielić się wiedzą z innymi,
  • angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać,
  • masz doświadczenie lub uważasz, że sprawdzisz się w pracownika ds. przyjęcia dostaw.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Pracownik ds. Przyjęcia Dostaw, Gliwice