Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. przyjęcia towaru branża modowa

CHICACA SP. Z O.O. SP.K.

Brzezińska 48d

Ligota - Ligocka Kuźnia

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towaru i uzupełnianie stanów magazynowych;

  • Przeliczanie i sprawdzanie zgodności i jakości produktów;

  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej wewnętrznej (SUBIEKT GT);

  • Tworzenie kart produktów, opisy, wymiary;

  • Przygotowywanie produktów do wysyki

  • Przygotowywanie produktów do sesji zdjeciowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży modowej

  • Doświadczenia w pracy związane z odzieżą;

  • Umiejętności mierzenia, ściągania miar, stopniowania;

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się programem sprzedażowo-magazynowym Subiekt GT;

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i dokładności;

  • Komunikatywności i samodzielności;

  • Wysokiej kultury osobistej;

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Kreatywności w zakresie radzenia sobie z niestandardowymi sytuacjami.

Mile widziane

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

  • mile widziane doświadczenie w branży modowej i magazynie e-commerce

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • pracę w przyjaznym i młodym zespole

  • prace w kulturze feedbacku i współpracy – naszą firmę kształtują wszyscy pracownicy i każdy głos jest dla nas ważny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi