Pracownik ds. przyjmowania zamówień i wykonywania nadruków na koszulkach

Projektant Nadruków Katarzyna PrzybytniewskaO firmie

17‐25 zł brutto / godz.
  • Chmielna 10
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Projektant Nadruków Katarzyna Przybytniewska

Chmielna 10

Warszawa

Firma Projektant Nadruków powstała z myślą o osobach oryginalnych, szukających nietuzinkowych sposobów na wyrażenie swojej osobowości poprzez ubiór. Specjalizujemy się w tworzeniu nadruków na wszelkiego rodzaju tkaninach, głównie koszulkach, bluzach, torbach i kubkach.

Opis stanowiska:

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za przyjmowanie zamówień oraz wykonywanie ich. Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, samodzielną i kreatywną to właśnie Ciebie szukamy !

Wymagania:

Lubisz bawić się grafiką i masz bogatą wyobraźnię? Świetnie! Praca u nas na pewno Ci się spodoba.

Szukasz pracy, która nie jest nudna i wymaga zaangażowania? U nas na pewno się odnajdziesz!

Praca z komputerem, drukarką, ploterem, drukarką DTG nie jest Ci obca? Znasz program Corel Draw? Znakomicie !

Jeśli nie, i tak do nasz napisz !

Jesteś studentem ? Będziesz u nas mile widziany :)

Nie martw się jeżeli nie spełniasz naszych wymagań.

Chętnie NAUCZYMY CIĘ wszystkiego :)

Oferujemy:

Pracę w miłej atmosferze, na najbardziej kultowej ulicy w samym centrum Warszawy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy