Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Rekrutacji

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie kraju.

    Nasze tramwaje i pociągi można spotkać zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w krajach takich jak Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Włochy, Rosja, Białoruś, Czechy, Kazachstan oraz Litwa.

    W związku z dynamicznym rozwojem o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    ZADANIA:

    • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska liniowe (produkcyjne),
    • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi/firmami outsourcingowymi,
    • realizacja działań operacyjnych związanych z zatrudnianiem pracowników (między innymi przygotowanie dokumentacji zatrudnieniowej, wprowadzenie danych do systemu informatycznego) oraz rozliczaniem podmiotów współpracujących w procesie pozyskiwania pracowników,
    • udział w procesie wdrażania pracowników do organizacji,
    • współudział w działaniach employer brandingowych,
    • współpraca z PUP w zakresie staży,
    • bieżąca współpraca z wnętrzem firmy w zakresie realizacji potrzeb zatrudnieniowych.

    OCZEKUJEMY:

    • wykształcenie wyższe psychologia/socjologia/ekonomia/zarządzanie,
    • znajomość zagadnień kadrowych,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Excel),
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego i/lub angielskiego na poziomie komunikatywnym (min B1).

    OFERUJEMY:

    • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • system premiowy związany z osiąganymi wynikami,
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • system szkoleń zgodny ze stanowiskiem.

    Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

    bottom