Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. rekrutacji

  • Chorzów, śląskie
  • Asystent
  • 2017-12-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Chorzów
Nr ref:Pracownik ds. rekrutacji (PRCH/12/17)

Opis stanowiska:

  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacji i selekcji (m.in. organizacja spotkań, wywiady rekrutacyjne).
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy.
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z kandydatami.
  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę na portalach internetowych.
  • Wykonywanie prostych prac biurowych.
  • Wsparcie i współpraca z poszczególnymi działami firmy.

 Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.
  • Elastyczności, samodzielności i umiejętności organizacji pracy.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę (pełny etat).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w kreatywnym i zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków.

Dodatkowe informacje:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny: 735-955-643

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.