Oferta pracy

Pracownik ds. wsparcia procesów logistycznych

Pharmalink Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy kierowców w zakresie wykonywanych zleceń, reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie,

  • kontrola przebiegu procesu transportowego,

  • porządkowanie dokumentacji, kontrolowanie obiegu dokumentacji,

  • weryfikacja kompletności i poprawności dokumentacji przewozowej,

  • skanowanie dokumentacji przewozowej do systemu,

  • rozliczanie pracy kierowców,

  • opracowywanie i prowadzenie zestawień i tabel,

  • analiza danych,

  • sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby pracodawcy,

  • pozostałe prace biurowe.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu Office (Excel),

  • minimum średnie wykształcenie,

  • samodzielność i zaangażowanie,

  • umiejętność radzenia sobie z wielozadaniowością,

  • asertywność,

  • dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,

  • staranność i rzetelność oraz nastawienie na rozwój,

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w zgranym zespole oraz przyjazną atmosferę pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zadań,

  • otwartość przełożonych na zgłaszane pomysły usprawnień,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczeń,

  • pracę w godzinach popołudniowych (po 14, np. 14-22).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • ubezpieczenie lekowe

* Pelion S.A. to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion S.A. obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.