Pracownik ds. Rozliczeń Dokumentów Przewozowych

Nagel Polska Sp. z o.o.

  • Mełgiewska 18E, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 23 dni
    do: 01 wrz 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Mełgiewska 18E

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • systematyczne rozliczanie kierowców z not przewozowych oraz innych dokumentów towarzyszących dostawie;

  • dbałość o kompletność dokumentów w systemie, uzupełnianie braków;

  • kontrola dokumentacji pod kątem nośników transportowych;

  • przygotowywanie dokumentów do skanowania;

  • nadawanie statusów dostaw w systemie spedycyjnym;

  • tworzenie raportów dotyczących terminowego rozliczenia dokumentów przez kierowców;

  • współpraca z Klientami, Odbiorcami oraz Przewoźnikami w zakresie prawidłowego obiegu dokumentacji;

  • prowadzenie rozliczeń międzyoddziałowych;

  • archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość Pakietu MS Office (Excel, Outlook);

  • pracujemy od poniedziałku do piątku - weekendy wolne;

  • otwartość do pracy w systemie zmianowym, pracujemy rotacyjnie na dwie zamiany – zmiana poranna 6:00-14:00 oraz popołudniowa 9:00-17:00;

  • odpowiedzialność oraz sumienność w realizacji zadań;

  • dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w stopniu komunikatywnym;

To oferujemy

  • bardzo dobra lokalizacja - istnieje możliwość dojazdu do pracy komunikacją miejską;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę międzynarodowej firmie rodzinnej, będącej ekspertem na rynku europejskim w magazynowaniu i transporcie żywności;

  • kompleksowy program wdrożeniowy (szkolenie stanowiskowe oraz wdrożenia na poziomie całej organizacji) - poznasz nas oraz dowiesz się jak pracują inne działy naszej Firmy;

  • wsparcie Twojego rozwój w strukturze firmy między innymi zachęcamy do startowania w rekrutacjach wewnętrznych;

  • szkolenia: Akademia Nagel Gada (nauka języków obcych), Program Train The Trainers (zostanie trenerem wew.), Akademia Lidera Nagel Polska, udziału w zewnętrznych szkoleniach branżowych;

  • zostanie członkiem jednej z naszych firmowych drużyny sportowych a tym samym wspólne treningi, dofinasowanie do startów jako Drużyna Nagel Polska (grupa triathlon, grupa biegowa, grupa kolarska, grupa jogi, zespół muzyczny);

  • spotkania integracyjne: zespołowe, oddziałowe, pikniki rodzinne oraz inne dodatki o których przeczytasz w sekcji benefity.

  • Benefity

  • program poleceń pracowniczych, (do 4000 zł)

  • wsparcie twojego hobby – grupy sportowe

  • wsparcie twojego hobby – karty sportowe

  • dostęp do bogatej biblioteki rozwojowej oraz branżowej

  • dofinansowanie do nauki języków obcych

  • dofinansowanie do twojego rozwoju – szkolenia, kursy

  • opiekę medyczną dla twojej rodziny i dla ciebie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • prezenty bożonarodzeniowe dla twoich dzieci

  • premie świąteczne z okazji Bożego Narodzenia

  • dodatkowe dni wolne uzależnione od stażu pracy

  • nagrody jubileuszowe uzależnione od stażu pracy

  • coś na przyszłość czyli pracownicze plany kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Kontakt z wybranymi kandydatami, zaproszenie na rozmowę.

2

Spotkanie w siedzibie naszej firmy, poznanie się.

3

Powrót z informacją zwrotną, podjęcie decyzji.

Dołącz do naszego zespołu!

Zajmujemy się magazynowaniem oraz transportem produktów spożywczych największych producentów w Europie.

W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Nasze Oddziały znajdują się w Komornikach k/Poznania, Kopytowie k/Warszawy, Gliwicach, Gdańsku, Wrocławiu i Lublinie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje