Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. rozliczeń i administracji

FENICE Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie planów budżetów,

  • nadzór nad realizacją budżetów (sprawdzanie poprawności prowadzonych rejestrów z SAP, wyjaśnianie niezgodności),

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych (weryfikacja faktur, przygotowanie protokołów przyjęcia do użytkowania, likwidacji, zmiany miejsca użytkowania, prowadzenie książek środków trwałych),

  • wystawianie wniosków zakupowych w SAP,

  • wystawianie i rozliczanie delegacji dla pracowników,

  • prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania oraz wystawianie przepustek materiałowych,

  • przygotowanie pism i dokumentów na zlecenie kierownika.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne,

  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,

  • samodzielność, rzetelność w działaniu oraz doskonała organizacja i planowanie własnej pracy,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premia, premia urlopowa, premia świąteczna, premia efektywnościowa, nagrody jubileuszowe),

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (karty Multisport, pakiet medyczny, bilety do kina/teatru, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku, kolonii i obozów dla dzieci, nagrody dla dzieci pracowników za wyniki w nauce, spotkania integracyjne),

  • rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

FENICE Poland Sp. z o.o.

FENICE Poland Sp. z o.o. - lider na polskim rynku energetyki przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy