Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Rozliczeń

Nagel Polska Sp. z o.o.

  • Kopytów (pow. warszawski zachodni)

    Kopytów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie kierowców z tras krajowych (weryfikacja dokumentów WZ z tras oraz rozliczenia palet);

  • przygotowywanie dokumentów do skanowania, wprowadzanie dokumentów do systemu, zatwierdzanie statusów;

  • kontrola obiegu i prawidłowości dokumentacji;

  • windykacja brakujących dokumentów;

  • współpraca z Klientami, odbiorcami i firmami transportowymi.

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office;

  • dobra organizacja pracy, systematyczność, skrupulatność i zaangażowanie;

  • znajomość obsługi systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • pracę od zaraz, zatrudnienie w ciągu dwóch tygodni;

  • zmiany rotacyjne według grafiku 6-14, 12-20;

  • intensywne szkolenie wdrażające;

  • miłą atmosferę w otwartym, przyjaznym zespole;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia WARTA oraz prywatnej opieki medycznej MEDICOVER;

  • system sportowy OK.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy