Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. sprzedaży artykułów z branży rolniczej

Lawson-agroO firmie

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Opis stanowiska:

Sprzedaż artykułów z branży rolniczej ( produkcja roślinna , hodowla zwierząt ,sprzęt rolniczy ) i mechaniki maszyn . Możliwość pracy w terenie.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne lub ogólne,
  • prawo jazdy kat B,
  • mile widziane doświadczenie w branży rolniczej oraz mechaniki maszyn , dyspozycyjność.
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów bezpośrednio, telefonicznie czy email, wytrwałość i konsekwencja
  • dodatkowym atutem będzie język niemiecki lub angielski

Ogłoszenie archiwalne