Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. sprzedaży i obsługi klienta

PRZEDSIĘBIORSTWO DORADCZO-HANDLOWE "CON-SPARK" sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 1

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • obsługa telefoniczne i mailowa klienta w zakresie sprzedaży i doradztwa

  • obsługa zapytań ofertowych

  • prowadzenie procesu sprzedaży od przyjęcia zamówienia do nadania przesyłki

  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej

  • przygotowywanie cenników

  • kontakt z zagranicznymi dostawcami

  • prowadzenie bazy danych klientów

  • aktualizacja oraz wprowadzanie nowych produktów w sklepie internetowym

  • przygotowywanie zestawień sprzedaży

  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług

Nasze wymagania

  • min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • znajomość pakietu Ms Office

  • mile widziana znajomość programów graficznych

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość rynku radiokomunikacyjnego będzie atutem

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji będącej ponad 30 lat na rynku

O nas

P.D.H. Con-spark sp. z o.o. jest resellerem marki Motorola oraz importerem i dystrybutorem na Polskę wielu marek, między innymi japońskiej Yaesu oraz Standard Horizon. Od ponad 30 lat oferujemy szeroką gamę sprzętu łączności. Oferta nasza skierowana jest zarówno do radioamatorów, jak i profesjonalnych odbiorców - policji, straży pożarnej, lotnisk, urzędów, przedsiębiorstw - wszędzie tam, gdzie priorytetem jest niezawodna łączność.

Nasza strona internetowa:

www.conspark.com.pl

www.yaesu.pl