Oferta pracy

Pracownik ds. Technicznych

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Piątek (pow. łęczycki)

    Piątek (pow. łęczycki), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pod względem technicznym magazynu

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną oraz wew. uprawnieniami pracowników

  • Terminowe przeglądy floty wózków widłowych

  • Ewidencja oraz naprawa drobnych uszkodzeń infrastruktury magazynowej

  • Obsługa systemu hyster track, sprawdzanie zgłoszeń z systemu o uderzeniach

  • Naprawa drobnych awarii elektrycznych na magazynie

  • Testy na wózkach dla kandydatów na operatorów

  • Wprowadzenie nowych pracowników na magazyn

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera (Excel, Word)

  • Umiejętność wykonywania drobnych napraw

  • Systematyczność i samodyscyplina

  • Mile widziane uprawnienia SEP

  • Postawa proaktywna oraz dobra organizacja pracy (stanowisko samodzielne)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Benefity pozapłacowe

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Przyjazne i partnerskie środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?

Przewiń do profilu firmy