Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Technicznych

TYSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "OSKARD"O firmie

  • Dąbrowskiego 39, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TYSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "OSKARD"

Dąbrowskiego 39

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola stanu technicznego budynków;

  • przyjmowanie oraz rejestrowanie zgłoszeń awaryjnych;

  • nadzór nad bieżącą konserwacją i dokonywaniem napraw budynków;

  • nadzór nad prawidłową realizacją harmonogramów przeglądów okresowych budynków

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (ogólnobudowlane lub instalacyjne) lub średnie techniczne budowlane;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • doświadczenie w pracy związanej z administrowaniem nieruchomościami,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność obsługi mieszkańców,

  • znajomość przepisów obowiązujących w budownictwie oraz umiejętność stosowania ich w praktyce (prawo budowlane, rozporządzenia itp.)

To oferujemy

  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego.

O nas

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD” to firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami na rynku nieruchomości, stawiająca na rozwój, jakość, nowoczesność i innowacyjność.

Dodatkowe informacje

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać na adres:

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Oskard”

43-100 Tychy, ul. Dąbrowskiego 39

lub klikając w przycisk Aplikuj.