Pracownik ds. terapii zajęciowej

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-07
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-01-06)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Centrum Medyczne EuroMedis

Centrum Medyczne EuroMedis poszukuje osoby do prowadzenia zajęć terapeutycznych z osobami starszymi z zaburzeniami pamięci w ramach pobytu dziennego w Ośrodku Terapii Zaburzeń Pamięci.

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należy przede wszystkim zagospodarowanie czasu pacjentom, prowadzenie zajęć zgodnych z ofertą naszego ośrodka, dbanie o dobre samopoczucie naszych pacjentów, ich bezpieczeństwo i higienę.

Wymagania:

  • wykształcenie dające podstawy do pracy z osobami starszymi lub w trakcie studiów (np. terapia zajęciowa, opiekun osoby starszej, pedagogika, gerontologia),
  • podstawowa wiedza z zakresu chorób otępiennych i funkcjonowania pacjentów z problemami neurologicznymi,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku, a w przypadku jego braku umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu z osobami starszymi,
  • poszukujemy przede wszystkim osoby sympatycznej, uśmiechniętej, kreatywnej, lubiącej pracę z innymi ludźmi. W naszej pracy cenimy także umiejętności wokalne i plastyczne.

Oferujemy:

  • pracę zmianową (ok. 100 h/miesięcznie), od poniedziałku do piątku między godzinami 7:30-17:00,
  • pracę w młodym zespole terapeutów,
  • możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EuroMedis z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest EuroMedis z siedzibą w Szczecinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 33A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się