Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. transportu

TECHMARKO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
TECHMARK sp. j.

Firma produkująca meble i obudowy metalowe, wykonująca usługi w zakresie obróbki blach oraz lakierowania proszkowego zatrudni:

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie dokumentacji transportowej i celnej,
  • Planowanie oraz kontrola realizacji transportów krajowych i międzynarodowych,
  • Współpraca z kierowcami, pracownikami Działu Obsługi Klienta oraz Magazynu,
  • Współpraca telefoniczna i mailingowa z klientem,
  • Prowadzenie negocjacji cenowych ze spedycją,
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw,
  • Rozliczanie usług transportowych, obsługa dokumentacyjna wysyłek,
  • Efektywne wykorzystywanie pojazdów, prowadzenie rejestru zleceń transportowych,
  • Prowadzenie rejestru zleceń transportowych, merytoryczną i formalną kontrolę faktur transportowych,
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość,
  • Optymalizacja kosztów.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w branży transportowej mile widziane,
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w znanej branży i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet profesjonalnych narzędzi pracy,
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Techmark L. Ogłoza, S. Zdziechowski Sp. j. z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim moich danych osobowych podanych w CV oraz liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia niniejszego procesu rekrutacji

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Techmark L. Ogłoza, S. Zdziechowski Sp. j. z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim moich danych osobowych w celu wykorzystania tych danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji na podobne stanowisko.”

Ogłoszenie archiwalne