Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. utrzymania ruchu.

Partner Temps Sp.z.o.o Sp.k.O firmie

  • Chynów (pow. grójecki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma PARTNER Temps Sp. z o.o. Sp. k.aktualnie poszukuje kandydatów dla klienta, który specjalizuje się w produkcji i stosowaniu farb i lakierów do antykorozyjnego zabezpieczenia obiektów m.in w przemyśle chemicznym, maszynowym, górnictwie, okrętownictwie, transporcie lądowym, energetyce, budownictwie i gospodarce komunalnej.

Wynagrodzenie:

  • stawka 30 zł brutto/ h

Główne obowiązki:

  • utrzymywanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • nadzór nad realizacją projektów
  • aktualizacja dokumentacji technicznej
  • organizacja przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń produkcyjnych
  • udział w komisjach odbioru technicznego
  • planowanie dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • składanie zamówień na nowy sprzęt
  • współpraca na poziomie operacyjnym z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń

Wymagamy:

  • dyspozycyjności w tygodniu- gotowości do pracy na trzech zmianach: 05:30 -13:30, 06:00-14:00, 14:00-22:00
  • wykształcenia technicznego (szczególnie mechaniczne lub elektryczne)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia z zakresu obsługi sieci elektrycznych, hydraulicznych, gazowych

Proponujemy:

  • umowę zlecenie
  • pracę na stałe
  • możliwość wyrabiania nadgodzin
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r."

Tel. 734 479 060
Biuro Partner Temps Sp z o.o. sp.k.
ul. Jana Pawła II 9 lok.4
05-500 Piaseczno

Ogłoszenie archiwalne