Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. wdrażania nowych surowców i materiałów

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.O firmie

  • Inowrocławska 4, Gniewkowo
    Gniewkowo, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

Inowrocławska 4

Gniewkowo

Twój zakres obowiązków

1. Realizacja projektów dot. wdrażania do produkcji nowych surowców i materiałów:

- Ustalanie harmonogramów realizacji projektów.

- Przypisanie odpowiedzialności za dane etapy projektów.

- Nadzorowanie terminowej realizacji etapów w/w projektów.

- Raportowanie do Zarządu rezultatów projektów.

- Analiza rynku surowcowego i wnioskowanie do Szefa Działu Technologicznego/ Zarządu

w zakresie wdrażania surowców nowych i alternatywnych.

2. Nadzór nad działem wzorów:

- Nadzór nad terminowym przygotowaniem wzorów zgodnie z zamówieniami klientów.

- Zgłaszanie konieczności zmiany norm materiałowych wyrobów wynikających z ich weryfikacji w trakcie przygotowywania wzorów.

- Nadzór nad przygotowaniem kart technologicznych wzorów; nowego produktu.

- Przygotowywanie propozycji nowych artykułów, wzornictwa itp.

- Przygotowywanie i aktualizacja dekoracji świątecznych.

- Zamawianie materiałów na potrzeby przygotowania wzorów z uwzględnieniem stanów magazynowych.

- Uzgadnianie terminów wysyłki wzorów wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji.

- Prowadzenie sklepiku zakładowego.

3. Gruntowna wiedza w obszarach:

- obowiązujących procedur, instrukcji, przepisów wewnętrznych i norm.

- asortymentu produkcyjnego.

- planów produkcyjnych.

- materiałów stosowanych do produkcji

- surowców i dodatków

- technologii.

Nasze wymagania

  • zdolności manualne,

  • kreatywność w tworzeniu nowych wzorów wyrobów na bazie znajomości rynku,

  • znajomość j. angielskiego,

  • wykształcenie chemiczne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dobre warunki pracy,

  • Praca w systemie 1-zmianowym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

  • CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.