Oferta pracy

Pracownik ds. wsparcia IT

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń WzajemnychO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pierwsza linia wsparcia technicznego – przyjmowanie, rejestrowanie i obsługa zgłoszeń od użytkowników wewnętrznych (lokalnych i zdalnych),

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w zakresie funkcjonowania komputerów, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania i sieci,

  • Instalacja i utrzymanie komputerów, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania,

  • Współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i bezpieczeństwa systemów IT oraz wyspecjalizowanymi działami technicznymi,

  • Zarządzanie dostępami w systemach IT,

  • Inwentaryzacja i monitorowanie zasobów IT.

Nasze wymagania

  • Wiedza branżowa, aby sprawnie rozpoznać rozwiązywać powstałe problemy lub awarie,

  • Umiejętność instalacji, konfiguracji i obsługi komputerów oraz laptopów z systemem Windows dla sprzętu produkcyjnego;

  • Praktyczna znajomość aplikacji pakietów Office, w tym aplikacji pocztowych (Outlook),

  • Znajomość podstawowych usług sieciowych,

  • Kreatywność i zdolność przewidywania i analizowania problemów;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w sytuacjach stresowych,

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, komunikatywność i otwartość na drugiego człowieka,

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy w zakresie obszarów związanych z informatyką;

  • Otwartość na nowe doświadczenia;

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe techniczne (Informatyka, Elektronika);

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Dostęp do benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki pracownicze na ubezpieczenia).

  • Udział w szkoleniach i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w instytucji ubezpieczeniowej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Dobra praca? Jest TUZ, tuż. W takiej firmie jeszcze nie pracowałeś. Bo drugiej takiej nie ma. Żadna inna firma w historii ubezpieczeń w Polsce nie zmieniła się tak bardzo i tak korzystnie jak TUZ. Efekty? Rynek ubezpieczeń zmalał, a TUZ urósł. Do tego dostał nagrodę z KNF za mediacje, czyli szczególnie przychylne traktowanie Klientów. „Bądź uczciwy jak TUZ” – to tytuł z „Gazety Ubezpieczeniowej” i nasze motto. Nasze, czyli firmy, której prezes został uznany Menedżerem Roku 2019. „O TUZ to się mówi” – zauważa prasa. A teraz poszukaj drugiej takiej firmy albo zgłoś się do nas, oTUZ to!

Przewiń do profilu firmy