Pracownik ds. wsparcia obsługi obiektu

Łazienkaplus.pl S.A.

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

    Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 25 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie ciągłości użytkowania oraz utrzymanie w sprawności technicznej obiektu i instalacji m.in.: instalacji elektrycznych, instalacji wodno – kanalizacyjnych, instalacji wentylacyjnych, instalacji regałowych

  • Zapewnianie ciągłości użytkowania oraz utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń i wyposażenia, m.in.:, wózków jezdniowych, automatyki magazynowej, urządzeń PPOŻ, urządzeń kontroli dostępu

  • Planowanie, koordynacja przeprowadzanych prac konserwacyjnych oraz bieżące prace naprawcze zgodne z posiadanymi uprawnieniami

  • Zarządzanie zewnętrznymi serwisami technicznymi w zakresie przeglądów i konserwacji

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów oraz wszystkich urządzeń i materiałów

  • Organizacja stanowisk pracy dla pracowników

  • Wykonywanie drobnych prac transportowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja pracy własnej, determinacja w działaniu

  • Samodzielność, zaangażowanie

  • Gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie przełożonego oraz zespołu w procesie wdrażania i adaptacji

  • przejrzysta ścieżka rozwoju i awansów

  • pakiet benefitów (dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego, bony świąteczne, rabaty pracownicze)

  • kulturę pracy opartą na szacunku i partnerstwie

  • możliwość rozwoju zawodowego w największym sklepie internetowym w branży w Polsce

  • dogodny dojazd liniami m.in. 501, 502, 560, 561 (ZTM Poznań) i przystanek zlokalizowany tuż pod firmą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Łazienkaplus.pl S.A. to internetowy lider wyposażenia łazienek w Polsce. Od 2007 roku

zrealizowaliśmy 1 mln zamówień i sprzedaliśmy już ponad 3,3 mln produktów.

Przewiń do profilu firmy