Ta oferta pracy jest nieaktualna od 562 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. wsparcia projektów IT

  • Puck, Kartoszyno (pow. pucki), pomorskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VoltrimTrade Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Puck (okolice), Kartoszyno (pow. pucki)
    Region: pomorskie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Osoba, która podejmie się współpracy będzie odpowiedzialna za wsparcie i pomoc wewnątrz firmy oraz współpracę z firmą wdrażającą system ERP. Gwarantujemy dużo wyzwań, nauki a to wszystko w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę), możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy. Oferta dotyczy pracy stacjonarnej

    Wymagania:

    • znasz Excela w stopniu bardzo dobrym
    • umiesz wykrywać i naprawiać nieprawidłowości związane z działaniem sprzętu komputerowego
    • jesteś zaangażowany i dokładny w wykonywaniu powierzonych zadań
    • do nowych zadań podchodzisz entuzjastycznie
    • umiesz wyjaśnić innym sposób działania systemów / sprzętów
    • lubisz pracować w zespole, cechuje Cię dystans i poczucie humoru
    • umiesz posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
    • mile widziane osoby studiujące zaocznie lub absolwenci
    • posiadasz zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

    Oferujemy:

    • praca w młodym zespole
    • praca w pełnym wymiarze godzinowym
    • umowa o pracę
    • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
    • terminowa wypłata wynagrodzenia
    • motywujący system premiowania (miesięczny + kwartalny)
    • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.