Pracownik ds. wsparcia sprzedaży gadżetów / Magazynier

Polonia Warszawa

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Konwiktorska 6

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż gadżetów na stadionie piłkarskim – w dniu meczowym (zazwyczaj w sobotę) oraz w wyznaczone dni w ciągu tygodnia

  • Obsługa kasy fiskalnej i sporządzanie raportów fiskalnych

  • Nadzór nad stanami magazynowymi (przeliczanie asortymentu),

  • Odbiór i wypakowywanie zamówień od dostawców, weryfikacja zgodności zamówienia

  • Pakowanie i wysyłka paczek

  • Przewożenie towaru pomiędzy magazynami

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność w wymiarze ½ etatu (soboty w dniach meczowych oraz wtorek i czwartek g. 17:00-20:00)

  • Umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej

  • Sumienność i skrupulatność

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

  • Zainteresowanie tematyką gadżetów/sportową będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Bezpłatne bilety dla znajomych lub rodziny

  • Zniżkę na produkty dostępne w oficjalnym sklepie klubu

  • Miejsce parkingowe

  • Możliwość bycia częścią wyjątkowej społeczności ludzi skupionych na odrodzeniu klubu Polonia Warszawa i awansie do Ekstraklasy

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • zniżka na produkty dostępne w oficjalnym sklepie klubu

  • bezpłatne bilety dla znajomych lub rodziny

  • możliwość bycia częścią wyjątkowej społeczności

Masz świetne zdolności organizacyjne i nie boisz się kontaktu z klientem, a przy okazji piłka nożna to Twoja pasja? Świetnie się składa! Teraz masz szansę wspierać Sii oraz legendarny warszawski Klub piłkarski w obszarze sprzedaży i dystrybucji gadżetów.

Do Sii, szukamy osoby, która wesprze nas we wszystkich procesach związanych z produkcją i dystrybucją brandowych gadżetów oraz w pozostałych obszarach związanych z realizacją zamówień i prowadzeniem magazynu.