Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ASMEDICA SP. Z O.O.

Pracownik ds. wsparcia sprzedaży

ASMEDICA SP. Z O.O.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień klientów

  • Wystawianie dokumentacji związanej ze sprzedażą i wysyłką towaru

  • Wsparcie administracyjne w zadaniach współpracowników

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej

  • Dbanie o odpowiedni obieg dokumentów i właściwy przepływ informacji

  • Obsługa bieżących prac magazynowych (rozmieszczanie i układanie towaru, kontrola jakości towaru, dbanie o dobre oznakowanie, monitorowanie stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Zaawansowana znajomość obsługi MS Office

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy, terminowość, skrupulatność

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • stabilne warunki zatrudnienia (pełny etat, umowa o pracę)

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań