Oferta pracy

Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu sprzedażowego

  • Samodzielna obsługa posprzedażowa wskazanych agencji ubezpieczeniowych

  • Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych (Klient detaliczny), realizacja sprzedaży własnej

  • Wsparcie administracyjne jednostek terenowych

  • Obsługa sekretariatu i bieżących spraw biura

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza na temat ubezpieczeń majątkowych

  • Wykształcenie wyższe lub minimum średnie

  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Znajomość rynku ubezpieczeń oraz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z pośrednikami ubezpieczeniowymi

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość nabycia karnetu sportowego, zniżki na ubezpieczenia

  • Możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń, studiów

  • Wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od osiąganych wyników

  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy