Ta oferta pracy jest nieaktualna od 242 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży

  • Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

    Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Oddziale w Gdańsku na stanowisku:

    Miejsce pracy: Sopot

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    Nadzór nad umowami agencyjnymi oraz naliczanie prowizji
    Realizacja sprzedaży własnej
    Wsparcie sieci w zakresie organizowania i prowadzenia szkoleń
    Obsługa sekretariatu Oddziału i bieżących spraw biura

    Co oferujemy?

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Elastyczne godziny pracy
    Prywatną opiekę medyczną, możliwość nabycia karnetu sportowego, zniżki na ubezpieczenia
    Możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń, studiów
    Wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od osiąganych wyników
    Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

    Czego oczekujemy?

    Wykształcenia wyższego lub średniego (minimum)
    Umiejętności obsługi pakietu Office, w szczególności bardzo dobrej znajomości MS Excel
    Znajomość rynku ubezpieczeń oraz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem
    Pierwsze doświadczenie w pracy z pośrednikami ubezpieczeniowymi mile widziane
    Podstawowej wiedzy na temat ubezpieczeń majątkowych
    Umiejętności samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.