Logo Pracuj.pl

Pracownik ds. zakupów

"ALFA POLAND" sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie dostawców i składanie zapytań ofertowych zgodnie z wytycznymi i specyfikacją techniczną (komponenty do budowy maszyn i urządzeń).
  • Analiza techniczna i ekonomiczna ofert
  • Negocjowanie warunków handlowych i terminów dostaw.
  • Przygotowywanie i składanie zamówień.
  • Monitorowanie dostaw.
  • Administrowanie dokumentami zakupu, akceptacja faktur zakupowych.
  • Rozwijanie bazy dostawców w kraju i zagranicą – wyszukiwanie nowych producentów, ocena, nawiązywanie współpracy, przygotowywanie zapytań ofertowych, negocjowanie warunków zakupu.
  • Prowadzenie relacji biznesowej i współpracy ze stałymi dostawcami, renegocjowanie umów i warunków handlowych.
  • Szukanie rozwiązań w sytuacji problemowej (opóźnienie dostawy, pomyłka, niska jakość lub niezgodność z zamówieniem, itp.).
  • Obsługa procesu zwrotów, reklamacji.

Nasze wymagania

  • Łatwość uczenia się i rozumienia nowych zagadnień.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Duża samodzielność.
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy.
  • Skrupulatność, dokładność.
  • Umiejętność ustalania priorytetów w sytuacji presji czasu.
  • Łatwość nawiązywania kontaktu i współpracy z innymi.
  • Ukierunkowanie na cel.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć poszerzania swoich kompetencji.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Praktyczna znajomość pakietu Office, łatwość uczenia się obsługi nowych programów i aplikacji.
  • Sprawność w wyszukiwaniu informacji w internecie.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pełną codziennych wyzwań pracę, w miłej atmosferze i w zgranym zespole.
  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego.
  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku.
  • Umowę o pracę i stałe zatrudnienie.
  • Komfortowe warunki pracy w nowym biurze, dobrej jakości narzędzia.

Pracownik ds. zakupów, Bielsko-Biała